Örümcek Adam Partisi

 

örümcek adam kek tarifi

Örümcek Adam’ı sevmeyen bir çocuk gördünüz mü? Biz görmedik. Bu yüzden de bilhassa erkek çocuklarını sevinçten havalara uçuracak bir doğum günü partisi hazırlamak isteyen annelere, Örümcek Adam temalı bir parti hazırlamak için küçük bir kılavuz hazırladık. Çocuğunuza ve konuklarına özel küçük armağan paketleri hazırlayarak hepsinin favori annesi olabilirsiniz.

Cupcake yapmayı biliyorsanız, küçük Spider Man oyuncakları veya kendi hazırladığınız yenilebilir aksesuarlarla süsleyerek doğum günü pastasını gölgede bırakacak bir cupcake serisi hazırlayabilirsiniz. Kolay cupcake tarifleri için şu linke göz atın.

Küçük konuklarınız bu günlerde her yerde bulabileceğiniz Örümcek Adam maskelerine bayılacak. Şayet yaşadığınız yerde bu maskelerden satılmıyorsa, internetten indirerek çıktısını alabilir ve konuklarınızı şaşırtabilirsiniz. Bir tercih daha var, zarar veren olmayan boyalarla minik maskeler çizebilirsiniz

Ve pasta! Kırmızı gıda boyasıyla kapladığınız bir pastaya çikolata sosuyla bir örümcek ağı ilave etmeniz mükemmel bir Örümcek Adam pastası için yeter de artar dahi.

Ne dersiniz fikirlere? Şayet sizin için de tamamsa parti başlasın o vakit!

migrostv.migros.com.tr/neler-oluyor/aile/cocugunuza-unutulmayacak-bir-dogum-gunu-partisi-duzenleyin/